Strona główna O laboratorium Certyfikat Oferta Kontakt Zapytanie ofertoweLaboratorium M-LAB prowadzi działalność w zakresie wykonywania badań i pomiarów na stanowiskach pracy oraz hałasu w środowisku ogólnym pochodzącym od instalacji, urządzeń i zakładów przemysłowych.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość oferowanych usług i pełne zadowolenie Klientów. Doświadczenie i umiejętności personelu Laboratorium M-LAB oraz nowoczesny sprzęt pomiarowy powoduje że wykonane przez nas badania i pomiary spełniają oczekiwania i wymagania Klientów, a otrzymane wyniki są rzetelne i wiarygodne.

Laboratorium M-LAB skutecznie ustanowiło, wdrożyło i utrzymuje system zarządzania zgodny z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005+Ap1:2007 oraz obowiązującymi dokumentami PCA czego potwierdzeniem jest otrzymanie w dniu 24.02.2014r. akredytacji nr AB 1498 udzielonej przez Polskie Centrum Akredytacji.

Laboratorium M-LAB obsługuje Klientów na terenie całej Polski. Pracujemy w systemie czasu pracy dogodnym dla Klienta gwarantując terminową realizację zleconych badań i pomiarów.